Owoc kiwi Cię ożywi

Szacunek!

W moich wpisach na Facebooku i Instagramie dosyć często widzicie, że w ramach lunchu lub przekąski spożywam owoce kiwi. Będę chciał Wam dziś pokazać, że wybór ten nie jest przypadkowy, a kiwi jest produktem wartym uwagi.

Znów pochwała prostoty

Pozwólcie, że zacytuję sam siebie, ale lepiej niż we wpisie Pochwała prostoty. Włącz TURBO swojego metabolizmu. nie umiem tego ująć:
Z posiłku tego typu osiągniecie jeszcze dodatkowy bonus (i tu wychodzę naprzeciw wszystkim, którym na słowo „fruktoza” włosy stają dęba): przyspieszenie metabolizmu murowane! Ilekroć wprowadzasz do jadłospisu nieprzetworzony, naturalny, roślinny monoposiłek (jednoskładnikowy), wiedz, że majstrujesz właśnie przy klawiszu TURBO.
Prosta sałatka owocowa (nawet składająca się z samych kiwi) daje duży zastrzyk energii i składników odżywczych, jest przyspieszaczem metabolizmu, daje się łatwo i szybko przygotować i można ją zjeść praktycznie w każdych warunkach.

Wartości odżywcze

Poniżej znajdziecie zdjęcie mojego dzisiejszego lunchu: kiwi+kilka malin+orzechy+kawa. Aby skoncentrować uwagę na zielonym owocu, przytoczę podaż poszczególnych składników dla zaprezentowanej porcji z pominięciem orzechów i malin.

Te kilka owoców kiwi (7-8), które widzicie w pudełku, udowadnia, że rośliny mają moc. Do ringu zaprosimy słynące ze swej odżywczości i fantastycznego składu: jajko kurze. Proszę bardzo, oto dane:
420 kcal
7 g białka
98 g węglowodanów
3 g tłuszczu
14 g błonnika
2000 mg potasu (to tyle co w 23 jajkach)
175 mg wapnia (odpowiednik 5 jajek)
105 mg magnezu (odpowiednik 12 jajek)
3 mg żelaza (2-3 jajka)

Plant based POWER

Bez cholesterolu, bez tłuszczy nasyconych, humanitarnie. Czego chcieć więcej?! Swoim przykładem obalajmy mity! GO VEGAN!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *