Sportowcy cz. 8 Jake Shields

Cześć i czołem!

Dziś szybki shocik o kolejnym zawodniku MMA, zasługującym na wyróżnienie, bo ma oczy, uszy i trochę rozumu. O co chodzi? Czyżby inni nie mieli? 😉 Mają, ale ja wyróżniam tylko tych odważnych.
Odwaga Shieldsa polega na tym, że nie zamyka oczu i uszu na krzywdę innych (jeśli chcesz posłuchać i zobaczyć przykłady, zerknij w ten krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=DVc_gyDD22U ), a rozum i obserwacje innych podpowiadają mu, że nie ma uzasadnienia zdrowotnego czy sportowego dla spożywania produktów odzwierzęcych.
Czy daje radę? Króciutki listing sukcesów Jake’a:
  • bilans walk w UFC (38-8-1)
  • dwukrotny mistrz Strikeforce (2009 i 2010)
  • dwukrotny mistrz EliteXC (2008)
  • mistrz Rumble on the Rock 9 (2006)
  • 1 m. w PanAms Grappling (2005)
  • mistrz Shooto (2004)
I was raised without eating any meat, and I have never noticed that I was missing anything in terms of my strength and endurance, in fact just the opposite.  I’ve always been in great shape both as a wrestler and as a MMA fighter. I eat lots of great foods, get plenty of protein, and many of my friends have now cut down or cut out meat, and they all say they are feeling better than ever.  Give it a shot.
Wychowałem się bez jedzenia mięsa i nigdy nie zauważyłem, że brakowało mi czegoś pod względem siły i wytrzymałości, wręcz przeciwnie. Zawsze byłem w świetnej formie, zarówno jako zapaśnik, jak i zawodnik MMA. Jem dużo świetnych potraw, dostarczam dużo białka, a wielu moich przyjaciół ograniczyło lub wyeliminowało mięso i wszyscy mówią, że czują się lepiej niż kiedykolwiek. Spróbuj.

Jake  Shields

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *